لاغری با رقص عربی

لاغری با رقص عربی
در این پست می‌خوانید:

آیا با رقص عربی می‌توانید لاغر شوید؟ آیا با رقص چربی بدن خود را از دست می‌دهید؟ بله درست است شما با رقصیدن می‌توانید چربی بدنتان را برطرف کنید! خیلی‌ها نمی‌دانند که با رقصیدن می‌توانند از شر چربی بدنشان خلاص شوند. برای لاغری و چربی سوزی بهترین گزینه رقصیدن است و بهترین گزینه‌، لاغری با رقص عربی می‎باشد.

در این مقاله برای رهایی شما از چربی‌هایتان، کلاس آموزش رقص را پیشنهاد می‌دهیم. اما بهترین رقص برای لاغری شکم و پهلوها رقص عربی می‌باشد. چرا که رقص عربی دارای حرکات و تکنیک‌های سخت می‌باشد و این حرکات باعث لاغری شکم و پهلوها می‌شود.

مهد رقص شکم کشور مصر می‌باشد. کشور مصر برای رقصندگان شکم در سراسر جهان به‌ویژه قاهره و لوکسور یک الگو است. رقصندگان مصری در میان بهترین‌های جهان شناخته می‌شوند و معلمان رقص شکم مصری بسیار مورد توجه هستند.

بسیاری سوال دارند که آیا رقص شکم از هند سرچشمه گرفته شده است؟

در جواب به آن‌ها می‌گوییم که رقص شکم از قدیمی‌ترین اشکال رقص در جهان است. و هزاران سال است که رقص عربی توسط مردم سراسر جهان اجرا می‌شود و طبق تحقیقات انجام شده، مکان و زمان خاصی از مبدا رقص شکم در جهان مشخص نشده است. اما ریشه در فرهنگ‌های باستانی هند، خاورمیانه و مناطق مدیترانه شرقی دارد.

کاهش وزن با رقص عربی در خانه

آیا رقص عربی چربی سوز است؟

به گفته پزشکان بهترین روش برای سوزاندن چربی بدن تمرینات سخت ورزشی مانند: دویدن، پیاده روی، ورزش‌های هوازی و دوچرخه سواری است. با استفاده از این تمرینات که باعث سوزاندن چربی معده می‌شود می‌توان شکم را لاغر کرد و آن‌را به 6 قسمت ( سیکس پک )تبدیل کرد.

اما طبق گفته پزشکان تغذیه یکی از بهترین روش‌ها برای تناسب اندام و لاغری شکم، رقصیدن است و رقص شکم نیز یکی از بهترین نوع رقص‌ها برای لاغری شکم است. شما با این رقص می‌توانید چربی شکم خود را لاغر کنید و اندام زیبایی داشته باشید. اما برای لاغری با رقص نیز باید تمرین و تکرار زیادی داشته باشید و لاغری شما با رقص به تمرین و تکرارتان بستگی دارد. چرا که با تمرین زیاد می‌توانید به بدنتان فرم دهید و بدن زیبایی داشته باشید. رقص عربی با توجه به زیبایی و حرکاتی( حرکات رقص عربی تمام اندام‌ها را درگیر می‌کند و باعث لاغری و تناسب اندام شما می‌شود. )که دارد بهترین گزینه برای لاغر شدن است. برای لاغری و تناسب اندام در کنار رقصیدن باید رژیم غذایی اصولی داشته باشید تا هرچه سریع‌ به خواسته خود برسید. رقصیدن علاوه بر این که چربی بدنتان را می‌سوزاند و شما را لاغر می‌‌کند از چاقی شما جلوگیری می‌کند. اگر بخواهیم به‌طور ساده بگوییم رقص شکم نوعی ورزش است و مانند هر نوع ورزش تاثیر آن، بیشتر به تعداد دفعات انجام آن و میزان هوازی بودن آن بستگی دارد. یک ساعت رقصیدن حدود 250 تا 300 کالری را می‌سوازند.

بسیاری از سبک‌های رقص فلوریک هوازی هستند و بنابراین با اهداف کاهش وزن سازگار هستند. اگر ورزش‌های هوازی برای شما مهم است به شما توصیه می‌کنیم که به‌دنبال آموزش رقص عربی باشید. و با انواع سبک‌های رقص عربی آشنا شوید.

در این مقاله به شما کمک می‌کنم که با رقص لاغر شوید پس این سوال‌ها را از خود بپرسید که هدفتان چیست؟ عادت‌های غذایی خود را بررسی کنید. چه چیز‌هایی می‌خورید؟ چند عادت بد غذایی دارید؟ رقصندگان شکم چه عادت‌های بدی دارند؟

همه این سوال‌ها را از خود بپرسید و به تک تک آن‌ها جواب دهید و برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید و عادت‌های بد خود را ترک کنید تا هر چه سریع‌تر به خواسته‌ی خود برسید. رقص شکم نمی‌تواند به عادت‌های بد غذایی شما پاسخگو باشد و هم‌چنین نمی‌تواند اثرات شرایط پزشکی، عوارض جانبی دارو و سموم محیطی را جبران کند.

رقص عربی و لاغری با رقص شکم

اندازه و شکل بدن تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارد و ورزش یک قطعه از این معماست. در این مقاله به چگونگی استفاده از رقص عربی به عنوان یکی از ورزش‌های لاغری اشاره می‌کنیم. من خودم نیز به‌شدت طرفدار استفاده از رقص عربی به دنبال یک زندگی سالم هستم. یکی دیگر از فواید رقصیدن برای لاغری لذت‌بخش و سرگرم کننده بودن آن است. چرا که یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد در تلاش برای کاهش وزن با آن روبرو هستند این است که آن‌ها اغلب به مدت چند ماه به باشگاه ورزشی می‌روند و به تعهد خود نسبت به کاهش وزن عمل می‌کنند و روی آن تمرکز دارند اما با این حال آن‌ها از ورزش‌هایی که انجام می‌دهند لذت نمی‌برند و به همین دلیل از تلاش برای لاغری دست می‌کشند. اما نکته جالب در مورد رقص عربی این است که انجام آن سرگرم کننده و لذت بخش است و با بدن مهربان است. بنابراین این نوع رقص نوعی ورزش است که بسیاری از افراد می‌توانند از آن لذت ببرند. پس اگر در تلاش هستید تا از شر چربی شکم خود خلاص شوید در برنامه خود آموزش رقص بگذارید.

لاغرشدن با رقص عربی

اگر کاهش وزن برای شما در اولویت است و هدفتان لاغری با رقص عربی می‌باشد. در کلاس آموزش رقص شرکت کنید و طبق برنامه پیش بروید:

  • اگر این کلاس شامل حرکات پا است. بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا حرکت دادن عضلات بزرگ پا، کالری بیشتری نسبت به حرکت دادن عضلات کوچکتر می‌سوزاند.
  • موسیقی آرام را از تمرینات خود حذف کنید.
  • رقص را به عنوان سرگرمی نه به منظور لاغری انجام دهید تا برای شما لذت بخش باشد و شما را تبدیل به یک رقصنده بهتر کند.
  • کاهش وزنتان را به عنوان هدف قرار دهید.
  • هنگام تمرین زمان کافی را به رقصیدن حرکات هوازی با موسیقی سریع اختصاص دهید.
  • هر چقدر موسیقی آرام و ملایم باشد باید وقت بیشتری برای رقصیدن بگذارید.
  • بعد از رقصیدن از مواد غذایی سنگین استفاده نکنید.
  • رقصیدن در برنامه هر روزتان باشد.
  • بلافاصله بعد از اتمام تمرینات رقص 2-3 لیوان آب میل کنید.
  • عادات بد غدایی خود را اصلاح کنید

دقت داشته باشید که رقص عربی در واقع می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف مربوط به تناسب اندام کمک کند. این شامل حرکت دادن عضلات ناحیه شکم و لگن است که به هضم غذا کمک می‌کند، کمر درد را کاهش می‌دهد، خواب را بهبود می‌بخشد و … .

با یادگیری و تمرین و تکرار زیاد این رقص لاغر شوید و زندگی سالمی داشته باشید.

دیدگاه‌ها ۰