10 آهنگ شاد مخصوص تالار و عروسی

10 آهنگ شاد مخصوص تالار و عروسی
در این پست می‌خوانید:

عروس و دامادهای عزیز برای مراسم عروسی خود به دنبال آهنگ‌های جذاب همراه با آموزش رقص همان آهنگ هستند تا بتوانند در جشن عروسی خود اجرا کنند. ما در ادامه 10 آهنگ شاد ایرانی را برای شما عزیزان معرفی می‌کنیم تا بتوانید در عروسی و مراسمات خود با این آهنگ‌های جذاب برقصید.

آهنگ قرص قمر 2 بهنام بانی، آهنگ زلزله آرون افشار، آهنگ از خوشی می‌میرم بابک جهانبخش، آهنگ عاشقت می‌شم عماد طالب زاده، آهنگ می‌خواهمت میثم ابراهیمی، آهنگ شب موهات یوسف زمانی، آهنگ تقویم شمسی پدارم پالیز، آهنگ دختر ترک علیرضا روزگار، آهنگ دلبر خوش خنده‌ی من سینا درخشنده، آهنگ علاقه محسوس محسن ابراهیم زاده، 10 آهنگ شاد مخصوص برای تالار و عروسی هاست. با دانلود جدیدترین آهنگ‌های شاد ایرانی همراه با آموزش رقص ایرانی برای مراسم‌های عروسی ، حنابندان، تولد، بله برون و سایر مراسم‌ها و دروهمی ها بدرخشید.

آموزش رقص ایرانی دخترانه با آهنگ

آهنگ مخصوص عروسی

رقص‌های ایرانی انواع مختلفی دارند که رقص ایرانی دخترانه جزو یکی از آن‌هاست. همانطور که دختران عزیز سرزمینمان علاقه‌ی زیادی به رقص دارند اساتید برجسته‌ی رقص ایرانی در طراحی، اجرا و آموزش انواع رقص ایرانی فعالیت می‌کنند. اما دختران عزیز کشورمان علاقه‌ی زیادی به آموزش رقص با آهنگ‌های مختلف دارند و به همین دلیل اساتید رقص تلاش می‌کنند تا با انواع آهنگ‌های جذاب و شاد ایرانی، رقص دخترانه طراحی کنند تا در اختیار آن‌ها قرار دهند. امروزه بیشتر رقص‌های جدید دخترانه ایرانی مطابق با آهنگ‌های جدید و شاد طراحی و اجرا می‌شوند به همین دلیل دیگر جای نگرانی نیست و همه‌ی شما در عروسی‌های خود با اجرای رقص با آهنگ‌های مختلف خواهید درخشید.

آموزش رقص عروس با آهنگ عروس مهتاب

دغدغه‌ی اصلی عروس خانم‌های عزیز در جشن عروسی خود، رقصیدن و آهنگی که با آن می‌رقصند، است؛ از سال‌های قدیم تا به امروز همه‌ی عروس و دامادها این استرس را دارند. اساتید آموزش رقص سعی بر این دارند که این مشکل را در بین عروس و دامادهای عزیز حل کنند. بنابراین انواع آموزش رقص با آهنگ‌های مختلف را طراحی و آموزش می‌دهند و در اختیار عروس دامادها قرار می‌دهند تا با تمرین، یکی از آن‌ها را در مراسم عروسی خود اجرا کنند. بهترین و زیباترین پیشنهاد برای عروس خانم‌ها آهنگ عروس مهتاب است که طرفداران زیادی دارد و در بین مردم بسیار محبوب است و به راحتی می‌توان آموزش رقص با این آهنگ جذاب را یاد گرفت.

جذاب‌ترین رقص ایرانی مردانه

رقص یک هنر است و جذابیت آن، خاص و زیبا اجرا شدن آن می‌باشد. بیشتر رقص‌های ایرانی توسط زنان اجرا می‌شود ولی در این میان انواع رقص ایرانی توسط مردان با استعداد ایران عزیزمان بسیار زیبا و خارق العاده اجرا می‌شود. بیشتر رقص‌های ایرانی محلی، توسط مردان اجرا می‌شود که این رقص‌ها نشان‌دهنده‌ی اتحاد و همبستگی بین مردم ایران است. یادگیری و آموزش رقص‌های ایرانی محلی اغلب به شکل یادگرفتن از بزرگ‌ترها می‌باشد ولی امروزه همه‌ی رقص‌های محلی ایرانی به صورت کلاس‌های حضوری آموزش رقص و یا به صورت آنلاین آموزش داده می‌شوند.

باباکرم، پرطرافدارترین آهنگ ایرانی در عروسی‌ها

باباکرم از لات‌های قدیمی و قصاب یکی از محله‌های ایرانی بود که ابهت خاصی داشت و همه از او حساب می‌بردند. او شخصیت مهربانی داشت و همه‌ی بچه‌ها او را دوست داشتند و باباکرم صدا می‌زدند. وی به کودکان فقیر کمک می‌کرد و هنگام عبور از خیابان، بچه ‌ها او را باباکرم باباکرم صدا می‌کردند و دست می‌زدند و او برای خوشحال کردن بچه‌ها با حرکات سر، گردن و دست از کنار آن‌ها می‌گذشت. به این ترتیب رقص باباکرم ایجاد شد و یادگار دهه 1320 می‌باشد، در آن زمان این رقص، یک رقص خیابانی بود که به مرور زمان مورد محبوبیت ایرانیان قرار گرفت و بیشتر توسط مردان اجرا می‌شد ولی امروزه توسط زنان نیز اجرا می‌شود. هنگام اجرای رقص با این آهنگ، رقصنده‌ها کت و شلوار مشکی همراه با پیراهن سفید می‌پوشند و لنگی بر گردن خود می‌آویزند و هنگام اجرای رقص از آن استفاده می‌کنند. اجرای این رقص به گونه‌ای است که بیشتر رقص شانه‌ها و کمر استفاده می‌شود. امروزه برای جذابیت بیشتر عروسی‌ها رقص باباکرم توسط یک مرد و یک زن در مراسم‌ها اجرا می‌شود و رنگ و بوی خاصی به مراسمات می‌دهد به همین دلیل است آموزش رقص باباکرم در این بسیار دیده می‌شود.

جمع بندی

امروزه بیشتر رقص‌های ایرانی بر اساس آهنگ‎‌های ایرانی طراحی و اجرا می‌شوند و به جراُت می‌توان گفت که برای هر کدام از آهنگ‌های شاد ایرانی رقص ایرانی نیز تنظیم و اجرا شده است و در اختیار علاقمندان رقص گذاشته شده است. شما با هر کدام از این آموزش‌ها می‌توانید رقص با آهنگ خاصی را به طور حرفه‌ای یاد بگیرید.

دیدگاه‌ها ۰