5 نکته مهم و ضروری برای رقص عروس‌ها در تالار

5 نکته مهم و ضروری برای رقص عروس‌ها در تالار
در این پست می‌خوانید:

برای دخترانی که جشن عروسی خود را پیش رو دارند ولی نمی‌دانند چه کاری انجام دهند و سردرگم شده‌اند 5 نکته مهم و ضروری در مورد جشن عروسی و رقص آن‌ها در جشن خود را توضیح داده‌ایم با مطالعه این 5 مورد بسیاری از مشکلات و نگرانی‌های عروس‌ها برای برگزاری مراسم عروسی حل می‌شود.

رقص با آرایش غلیظ برای عروس‌ها ممنوع

از سالیان دور باور غلط، آرایش غلیظ بهتر است در بین زنان ایرانی رایج بوده است. آرایش غلیظ چهره را خشن‌ و زننده می‌کند. در سال‌های پیش در عروسی‌ها آرایش غلیظ مد بود که در تالار بعد از رقصیدن، آرایش خراب می‌شد اما به مرور زمان آرایش ملایم در بین زنان ایرانی رایج شده است و امروزه در بیشتر عروسی‌ها آرایش ملایم مد شده است. باید به این نکته توجه کرد که آرایش عروس خانم‌های عزیز نیز باید کم و طبیعی‌تر باشد و چهره عروس خشن و بهم ریخته دیده نشود. چرا که عروس‌های دوست داشتنی از صبح به آرایشگاه می‌روند و تا شب آرایش خود را پاک نمی‌کنند باید آرایش طبیعی و ملایم داشته باشند که هنگام رقصیدن در تالار آرایششان پخش نشود و حالت طبیعی چهره خود را داشته باشند.

رقص عروس با کفش‌های پاشنه بلند ممنوع

کفش‌های پاشنه بلند در بین دختران و زنان ایرانی بسیار محبوب و جذاب است و آرزوی هر دختری است که بتواند با کفش‌های پاشنه بلند به راحتی راه برود و در مجالس با آن به آسانی برقصد. با این حال این آرزو برای بیشتر دختر خانوم‌ها غیر محال است چرا که با کفش پاشنه بلند نمی‌توانند راحت باشند. برای دخترانی که رقصیدن با کفش پاشنه بلند سخت نیست و تعادل خود را هنگام رقص می‌توانند حفظ کنند کفش پاشنه بلند بسیار مناسب است. اما برای دختران و زنانی که تا به حال از کفش پاشنه بلند استفاده نکرده‌اند، کفش‌های پاشنه بلند در تالار ممنوع است چون که اول باید با کفش‌های پاشنه بلند راه بروند؛ سپس  با شرکت در کلاس‌های آموزش رقص ایرانی، رقص ایرانی را به خوبی یاد بگیرند تا بتوانند در مراسم و جشن‌های عروسی هنگام اجرای رقص از کفش پاشنه بلند استفاده کنند.

رقص عروس با لباس سنگین عروسی ممنوع

لباس‌های عروس به گونه‌ای طراحی و دوخته می‌شوند که پارچه‌ی زیادی برای دوخت آن‌ها به کار برده می‌شود و همین دلیل باعث سنگین شدن لباس‌های عروس خانم‌ها می‌شود. لباس‌های سنگین عروس باعث اذیت شدن عروس‌ها می‌شود چون حداقل 10 ساعت این لباس را بر تن دارند به خصوص زمانی که در تالار عروس و داماد با هم دیگر می‌رقصند باعث آزار عروس می‌شود. توصیه ما به شما عروس‌های خوشگل سرزمینمان این است که تا حد امکان از لباس عروس سبک استفاده کنید تا در تالار بتوانید با پارتنر خود رقص دلخواهتان را برقصید و از لباس، رقص و مراسم خود نهایت لذت را ببرید.

رقص آرام، رقصی مناسب برای عروس و دامادها

نکات مهم رقص عروس

نکته بسیار مهم و حائز اهمیت برای عروس و دامادها، رقص آن‌ها در مراسمشان است. رقص عروس و داماد‌ها در کشورهای مختلف، متفاوت است و در بیشتر کشورها رقص تانگو، رقص ویژه‌ی عروس و داماد است. چرا که رقصی آرام، بسیار دلنشین و جذاب است. در ایران نیز رقص تانگو در جشن‌های عروسی توسط عروس و داماد اجرا می‌شود. رقص آرام، بسیار مناسب با لباس عروس که خیلی سنگین است و کفش‌های پاشنه بلندی که راه رفتن با آن خیلی سخت است مناسب است. برای بهتر رقصیدن عروس خانم‌ها با آهنگ‌های ایرانی، شرکت کردن در آموزش رقص عروس مهم و واجب است. چرا که با یادگیری رقص عروس به راحتی می‌توانند با هر آهنگ ایرانی برای داماد خود در تالار برقصند و در عروسی خود بدرخشند.

مدل موی شلوغ، بسیار اذیت کننده برای رقص عروس

در چند سال اخیر مدل موی عروس خانم‌ها بسیار شلوغ و آزار دهنده بود که همین نکته سبب ناراحتی عروس‌‌ها در هنگام رقصیدن می‌شد و احساس راحتی نمی‌کردند. این نکته ریز بسیار آزار دهنده و اذیت کننده است. فرض کنید که عروس خانمی در کلاس آموزش رقص عروس شرکت کرده است و به خوبی آن را یاد گرفته است؛ اما در جشن عروسی خود به دلیل شلوغ بودن مدل موی خود که سبب اذیت عروس می‌شود نتواند رقص دلخواه خود را اجرا کند و این موضوع او را آزار دهد. برای دور بودن از این مشکل بزرگ باید دقت داشته باشید که مدل موی عروس بسیار جذاب، زیبا و در عین حال ساده و راحت باشد که عروس عزیز را آزرده خاطر نکند.

جمع بندی

در بالا به 5 نکته بسیار مهم و ضروری در مورد آرایش، رقص، لباس، کفش و مدل موی عروس پرداختیم که با رعایت این نکات مهم در جشن عروسی خود احساس رضایت کنید و در کنار شریک زندگی خود خوشحال و شاد باشید. برای آموزش رقص روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاه‌ها ۰